Kryefjala Logo

Getinjo takon vajzën e Mozzik dhe ka dy fjalë për të

4 muaj më parë

Getinjo ka publikuar disa fotografi me mbesën e tij, të cilën e ka vizituar në Zvicër dhe përmes rrjeteve sociale ka shprehur dashurinë e madhe që ka ndaj saj.

Njeri i vetem qe e du n’kete bote Hana Aliu. Un sun ja shprehi dashnin aq sa kam per to se vet jam lloj i ktij tipi por nuk ka njeri qe e du ma shum ne kete jete’’, ka shkruar reperi.

Hana është fëmija i parë i familjes por pas ndarjes të Mozzik dhe Loredanës, jeton me reperen.

Të ngjashme