Kryefjala Logo

Getinjo përze Vivien nga krevati: Nuk dua të fle më me ty!

23 Dhjetor, 2022 | 6:37 pm

Vivien dhe Getinjo janë zënë goxha ashpër sot.Reperi i tha të dashurës se nuk të flejë me të dhe se duhet ta ndryshojë krevatin. Sigurisht që ky fakt si ka pëlqyer aspak Vivit e cila i ka thënë se nuk e ka aspak në plan të lëvizë nga krevati sepse sipas saj Getinjo po sillet shumë keq.

Nga ana tjetër reperi ka thënë se Vivien ka ndryshuar dhe kjo është arsyeja sepse ai i ka kërkuar që të shpërngulet nga krevati i tij. “Ke nevojë të rrish vetëm”, ka thënë disa here reperi i njohur.

Kaq ka mjaftuar që Vivi më pas të shpërthejë në lot.

Të ngjashme