Kryefjala Logo

Getinjo kundër Edonës:”Kush e përkrah ma bëni bllok!”

19 Janar, 2024 | 8:46 am

Getinjo mesa duket nuk e duron dot Edonën dhe këtë e ka treguar vetë.Ish banori i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, ka postuar një video ku shprehet se ndjekësit e tij që e mbështesin Edonën duhet t’i bëjnë bllok.

“Kush e përkrah këtë borllëk ma bëni bllok menjëherë. S’më plas. Ma bëni bllok”, është shprehur reperi duke shtuar se ai nuk e ndjek Big Brother këtë vit, por ka parë disa video dhe Edona i duket “pasqyrë e tmerrshme e njeriut”

Të ngjashme