Kryefjala Logo

Getinjo heq maskën e Spiderman, ja si reagon Vivi!

10 muaj më parë

Getinjo gjatë kësaj jave ka patur një mision. Herë pas here ai futej brenda shtëpisë së BB VIP Kosova dhe shpërqëndronte banorët.

Por misioni ka përfunduar sonte teksa Geti ka hequr maskën dhe ka puthur Vivin. Që prej atij momenti dyshja nuk ndahej nga puthjet, e Geti ka bërë e një shaka me banorët duke thënë: Unë jam vëllai i madh!

Të ngjashme