Getinjo flet për herë të parë për puthjen me Vivien

2 muaj më parë

Nuk u diskutua pak puthja e parë e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova midis Getinjos dhe Vivien.

Mbrëmjen e sotme gjatë livë-it të spektaklit,Alaudini dhe Jonida e kanë pyetur çiftin e ri dhe reperi ju përgjigj duke thënë se ishte puthje e lehtë por me ndjenjë.
Vivien në anën tjetër u shpreh se shpreson të vazhdojë kështu.

Ka qënë më pas opinionisti,Olti Curri ai që e ka ngacmuar duke e pyetur nëse dëshiron dashurinë e vërtetë apo 200.000 euro?
Ajo tha se zgjedh dashurinë e vërtetë..
Epo rroftë dashuria!

Të ngjashme