Getinjo dhe Vivi u ndanë? Reagon Getinjo: Jam në fazë depresioni!

6 muaj më parë

Ditën e djeshme Kryefjala.com zbuloi se Vivi e Getinjo kishin hequr foto nga rrjetet sociale duke u aluduar kështu për një ndarje. Kaq ka mjaftuar dhe dyshja ka reaguar.

Ka qenë Vivien e cila ka postuar në Instastory një screenshot gjatë një bisede në facetime me reperin, duke shkruar:

“Tuni im ka nevojë për pak qetësi. Ju lutem na respektoni”

Pas saj ka reaguar edhe Getinjo, përmes dy shkrimeve në Instastory. Reperi thekson se e gjithë kjo situatë nuk ka të bëjë me Vivien, por po kalon një fazë depresioni dhe ka vendosur të largohet për disa kohë nga cdo gjë.

90FAF0F6 8416 4929 AACF C8577C8C85E2

E3C7B056 BBE5 4356 8DBF 327B84ECB8DE

039EB8F9 4372 4474 A3F5 070D5E07917E

Të ngjashme