Getinjo dhe Vivi do të bëhen prindër për herë të parë…

6 muaj më parë

Rrjeti është në dyshime nëse Vivien dhe Getinjo i kishin dhënë fund lidhjes së tyre, pas romancës së bukur që nisën në “Big Brother VIP Kosova”. Por mesa duket jo.
Burime për revistën “Who” bëjnë me dije se Getinjo dhe Vivien jo vetëm që s’janë ndarë, por do të bëhen prindër për herë të parë.

Momentalisht, çifti ka preferuar të qëndrojë larg publikut e ta shijojnë në privatësi pritjen e ëmbël. Kujtojmë se nga çifti patën një romancë dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”.

A3C28095 4DE8 46D9 B823 039BEB4AA15F

Të ngjashme