Getinjo dhe Don Xhon thyejne rrjetin me makinat e shtrenjta mbi 100 mije €

9 muaj më parë

Shpeshhere personazhet e famshem komentohen per jeten e luksit qe ata bejne. Por e verteta eshte qe ata e shijojne tej mase kete.

Se fundmi ne Tik Tok jane publikuar vlerat e makinave te Getinjos dhe Don Xhon.

Getinjo ka dy makina me vlere 150.000 €, ku nuk ngurron qe te publikoje foto me to.

E ne anen tjeter edhe Don Xhon kap shifren e 110.000 €.

Cmenduri cuna duke patur parasysh e moshen e tyre te re, gjithesesi sic thuhet ne keto raste: hallall ti keni!

Të ngjashme