Kryefjala Logo

Getinjo bëhet nostalgjik poston foto nga fëmijëria…

13 Shtator, 2022 | 8:26 pm

Reperi i njohur nga Kosova, Getinjo është bërë së fundmi nostalgjik dhe ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e tij. Në fakt po ta shohësh me vëmendje duket sikur nuk ka ndryshuar aspak nga djali që është sot.

0A22D043 51A5 4849 80BA 51357319CBF2

Këtë sezon veror reperi ka qenë shumë i angazhuar me koncerte mori e mbrëmje muzikore. Së bashku me vëllanë e tij Mozzik ishin pjesë e SunnyHill Festival, por secili prej tyre ka realizuar edhe projektet tyre muzikore.

Projekti fundit i reperave të njohur titullohet “Totorino” dhe ka mbi 6 milion klikime në YouTube.

 

Të ngjashme