Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Genta Ismajli zbulon gjinine e binjakeve me festen perrallore

Genta Ismajli pak kohe me pare zbuloi se priste binjake me ane te nje postimi duke na surprizuar te gjitheve edhe pse dyshonim.

Kengetarja organizoi nje baby shower ku bashke me Ustan,partnerin e saj zbuluan gjinine e femijeve qe po presin.

Cifti eshte ne pritje te nje vajze dhe nje djali dhe festa e gezimi eshte shume i madh sigurisht.

Me ane te nje video, ndan me ne per disa minuta lumturine e tyre.

Latest Posts

Don't Miss