Genta Ismajli prezanton Instagramin me vogelushët e saj!

3 muaj më parë

Pak kohe me pare Genta Ismajli eshte bere nene per here te pare!

Por tani duket se ka ardhur momenti qe ti prezantoje Instagramit vogelushët e saj Ivy dhe Icon. Ajo ka publikuar nje foto mjaft te vecante me ta, ku perbri shkruan;

”Keta jane bebet tona, me perfekt sec i kishim imagjinuar”.- ka shkruajtur kengetarja.

Të ngjashme