Kryefjala Logo

Gent Zenelaj rrëfen vështirësitë e marrëdhënies me bashkëshorten: Nuk u pamë 4 muaj!

2 vite më parë

Gent Zenelaj ka qenë i ftuar në emisionin e Ester Bylykut ku ka rrëfyer njohjen me bashkëshorten dhe sakrificat e fillimeve të lidhjes. Ai ka treguar se pasi u diplomuan bashkëshortja iku në Gjirokastër e ky në Lezhë.

Ai ka treguar se të shtëpisë së bashkëshortes nuk e dinin e ata detyroheshin të shkonin në postë. Ndonse ishin 4 muaj të vështirëse ndonse Genti i kishte thënë: Bëhu gati se do vij të të marr!

E kështu ka qenë e dashuria e tyre teksa sot kanë një familje së bashku. Genti rrallherë flet për familjen e tij!

Të ngjashme