Kryefjala Logo

Gënjeshtër apo e vërtetë?! Kejsi Tola ndryshon look…

1 Prill, 2023 | 3:55 pm

Më duket se personazhet publikë po luajnë pak me ne gazetarët sot. Sot është data 1 prill dhe për ditën e sotme personazhet publikë duket se kanë rezervuar shumë surpriza për ne. Një prej tyre na vjen nga Kejsi Tola dhe që ka të bëjë pikërisht me look-un e saj. Ju do thoni pse u çuditëm kaq shumë?!

Po tek Kejsi e cila i ka qëndruar gjithnjë besnike ngjyrës së saj lajthi, bie shumë në sy ky ndryshim i platintë. Tani ose këngëtarja ka vënë ndonjë paruke, ose ka ndryshuar vërtet look pasi siç e pamë edhe pak muaj më parë ishte në Londër duke punuar për projekte të reja muzikore.

Mesa duket diçka e madhe po vjen nga Kejsi, e cila i ka munguar skenës prej 4 vitesh.

6A8B9B00 973B 42DE 9662 102B180BDA3B

Të ngjashme