Kryefjala Logo

Gaz Paja ndahet nga bashkëshortja?

22 Dhjetor, 2023 | 3:11 pm

Aktori i njohur i humorit Gaz Paja mesa duket i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me bashkëshorten e tij, Ira Seferi, me të cilën ka edhe një djalë.

Paja është martuar me partneren e tij në qershor të vitit 2019 por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet.

Aludimet për ndarjen e çiftit nisën pasi postimet e aktorit me partneren muajt e fundit kanë qenë të pakta, ndërsa prej kohësh ata nuk janë shfaqur me njëri-tjetrin në publik.

Megjithatë ajo që nxiti më shumë aludimet e publikut që çifti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, ishte pasi Gazi u shfaq i vetëm në premierën e filmit “5 Herë JO”, ku Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë protagonistët kryesorë.

Aktori u shfaq vetëm, i shoqëruar nga disa miq, teksa u vu re mungesa e bashkëshortes së tij.

Megjithëse akoma nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur mes çiftit.

Burimi:Shqiptarja.com

Të ngjashme