Kryefjala Logo

Ganiu i BB VK bën rrëfimin prekës: Rashë në depresion pas humbjes të vëllait

2 Janar, 2024 | 3:48 pm

Konkurrenti i “Big Brother VIP Kosova”, Ganiu ka rrëfyer mes lotësh përjetimin e dhimbshëm të humbjes së vëllait të tij.Ai tregoi se familja e tij nuk e ka ditur për periudhën e ditëve të fundit të jetës së vëllait të tij.

Ganiu është shprehur se në atë periudhë ka qenë në depresion të thellë.

“Kam rrejt që jam me xhirime, unë kam qenë me një depresion të thellë edhe kam qenë ndoshta edhe i palëvizshëm”, është shprehur ai mes lotësh duke prekur të gjithë banorët e tjerë dhe të pranishmit në studio.

Të ngjashme