Kryefjala Logo

Gania jep një mesazh pas largimit nga BB VIP Kosova

9 Janar, 2024 | 3:47 pm

Visar Dërmaku ose ndryshe i njohur për publikun Gani Gërmia, tashmë është larguar përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Ai ka përshëndetur banorët dhe është larguar nga dera kryesore e shtëpisë.

Pas daljes ai ka reaguar në rrjete sociale, ku është shprehur:

“Me nje pershendetje të ndjeshme, dua t’ju falenderoj pèr do emocion dhe perkushtim që me keni ofruar ne rrugètimin tim ne Big Brother.

Largimi im eshte nje moment i trishtueshem, por kujtimet e krijuara dhe emocionet e ndara jane te pakrahasueshme. Ju premtoj se ky nuk eshte fundi, por nje fillim i ri i ketij rrugëtimi.

Faleminderit per cdo fjale inkurajuese që ka ngrohur zemren time ne momente te veshtira dhe pèr do fragment te jetes suaj që kemi ndare bashke. Ne fund, ju falenderoj per cdo emocion, çdo perkrahje, dhe per secilin kujim te bukur qe kemi ndare.

Ju lutem te vazhdoni te jeni aq te mrekullueshem sa keni qene gjate ketij udhetimi”-ka shkruar ai.

4B3E985A 9A56 472B AEE3 734D416348A4

Të ngjashme