Kryefjala Logo

Futbollisti mohon lidhjen me Kidën, por kjo s’do të thotë që këngëtarja është “single”

11 Qershor, 2022 | 12:32 pm

Prej më shumë se një viti, mediat sociale vlonin nga thashethemet se futbollisti Valon Berisha dhe Kida ishin në një lidhje.Asokohe, asnjëra palë nuk pati denjoi të fliste për këtë çështje dhe hovi i spekulimeve mori fund.

I ftuar së fundmi në emisionin Prive  Valon Berisha foli për herë të parë për këtë çështje dhe sqaroi se ai e do shumë Kidën si vajzë dhe artiste, por për asnjë moment nuk kaloi kufijtë e një miqësie me të.

Por duke qenë se Kida nuk është përfolur kurrë për jetën e saj private ne të Kryefjala.com pyetëm pak miq afër saj dhe mësuam se këngëtarja është në një lidhje dashurie, me një djalë aspak të famshëm, që është moshatar i saj dhe që jeton në Dubai.
Jo më kot ajo shkon shpesh në këtë destinacion…

4771F206 8B11 4EB8 A043 4AD51216DD51 B5DBF3CA 9C82 4489 BDD5 7C74DA21655A 6B010866 261D 48FB 93B7 61AD521FB902

Të ngjashme