Kryefjala Logo

Futbollist dhe miliarder:Ky është djali që ka rrëmbyer zemrën e Taynës

31 Dhjetor, 2023 | 12:34 pm

Flitet dhe flitet për djalin misterioz që ka rrëmbyer zemrën e Taynës por reperja është gjithmonë diskrete për jetën private.

Nuk është hera e parë që raportohet se ajo është në një lidhje dashurie me futbollistin Giovanni Santoro, madje kanë qarkulluar foto ku ndodhen së bashku në Itali.

Kujtojmë në fakt se dikur Giovanni Santoro u bë personazh i të famshmes “Daily Mail” për lidhjen me një vajzë ruse dhe u bë problem për fqinjët të cilët ankoheshin vazhdimisht për ta.

Giovanni Santoro, Galina Genis, kanë krijuar një reputacion në lagjen elitare si të ashtuquajturit ‘fëmijë të pasur të Londrës’”.

Ishte kjo një pjesë nga artikulli që tani mund të konsiderohet i vjetër sepse futbollisti tani është në krahët e Taynës.

IMG 5698

Të ngjashme