Kryefjala Logo

Fustani i famshëm i Krishtlindjeve! Pas Kiara Titos e vesh dhe Megi Pojani

25 Dhjetor, 2023 | 6:26 pm

Ditën e djeshme në Fan Club, Kiara Tito kishte veshur një fustan të kuq me fjongo i cili i tregonte mjaft mirë edhe format e shtatzënisë.

Por teksa hapëm sot sërish televizorin pamë që të njëjtin fustan ka veshur edhe Megi Pojani në Përputhen. Ndonse Megi mjaft seksi duket se edhe ky fustan i rri mjaft bukur.

Sipas jush cilës i rri më bukur?
514F7FD7 A3DF 4A96 B476 AE8671997B77

Të ngjashme