Kryefjala Logo

‘Friends’ ribashkohen për nder të Matthew Perry…

18 Nëntor, 2023 | 7:11 pm

Sipas Daily Mail, anëtarët e kastit të ‘Friends’ po mendojnë të bashkohen sërish për një rast të veçantë në kujtim të Mathew Perry.

Mediat britanike raportojnë se, David Schëimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston dhe Matt LeBlanc,  janë në negociata për këtë ribashkim emocional, duke dashur të nderojnë shokun e tyre të ndjerë.

Thuhet se ky homazh do të jetë gati për edicionin e radhës të çmimeve Emmy, që do të mbahet në mes të muajit janar. Këtë e bëjnë të ditur burime pranë aktorëve.

Të ngjashme