Kryefjala Logo

Fred De Palma bën dedikimin plot dashuri për ditëlindjen e Jori Dellit: Më ke ndryshuar jetën!

21 Janar, 2024 | 5:13 pm

Ish-konkurrentja e BBVIP, Jori Delli feston sot 29 vjetorin.

Mes shumë mesazhesh urimi, patjetër që nuk mund të mungonte urimi edhe i dashuri i saj, reperi Italian De Palma.

Ai ka postuar një foto ku duken shumë të dashuruar dhe i uron asaj ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Faleminderit që më ndryshove jetën, të dua!”,shkruan ai.

37C55862 A513 4CB8 8933 643BF17E5E99

Të ngjashme