Kryefjala Logo

Françeska ia plas në sy Bardhit:”Sara ka qarë për ish-të dashurit, është lidhur me ty…”

4 Mars, 2024 | 9:22 am

Jo vetëm me Sarën por Françeska nuk ka marrëdhënie të mira as me Bardhin pasi janë përfshirë në një debat me nota dhe akuza të forta.

Bardhi tha se Sara është lojtare më e fortë se Franceska, por kjo e fundit nuk e priti aspak mirë dhe tha se ajo ka bërë lojë vetëm më ish të dashurit.
Franceska: Deri tani s’ta kena dëgju zërin. Nga sot e tutje do e shohim lojën e Big Brother. Do me loz ti, a je gati
Bardhi: Mos se kam frikë, tani do qaj
Franceska: Bëjmë lojë, kam pas respekt për ty Bardh. Vetëm mirë kam qenë me ty. Je treguar pa karakter do flasim ndryshe. Ke punë me mua, pa merak. Ta tregoj unë ty ca është edukata
Bardhi: Je e vogël o Franc
Franceska: Unë nuk jam si puna e Sarës, shiko mendjen e saj që ke në krahë. Unë flas për banorët që janë këtë shtëpi, ti mos ma përmend burrin se s’është në këtë shtëpi. Bëje provë
Bardhi: Nuk ta përmenda Sara është shumë
Franceska: Me ish-të dashurit e vet, ca tjetër ka bërë ka qarë për ish të dashurit, i kanë ardhur dronët. Kaq
Bardhi: Ti qenke shumë e ulët a po të vjen marre.

Të ngjashme