Kryefjala Logo

Në familjen e këngëtarëve shqiptarë ka festë, fejohet djali i tyre

2 vite më parë

Familja Abazi ka sot festë.Djali i shtëpisë së këngëtarëve të famshëm Naim Abazi e Mihrije Braha, Platori, fejohet sonte.

Lajmi i fejesës erdhi surprizë për mediat sepse u mbajt larg syrit publik për një kohë. Platori djali i vetëm i dy këngëtarëve prej kohësh është në një lidhje dashurie me një vajzë të quajtur, Tringa.

Eventi me shumë të ftuar sapo ka nisur dhe po zhvillohet në një nga sallat e dasmave në periferi të Prishtinës. Fotot e dasmës janë publikuar nga Prive.al dhe në to shohim edhe personazhe publike si Shkurte Fejza, Shyrehete Behluli, Ilir Shaqiri etj.

FD5ED7E9 6203 4A84 9330 E7CF1F24F674 68A7CBB2 CF1E 44E5 BA75 244AA1FD9C2E

 

Të ngjashme