Kryefjala Logo

(Fotot) Semi do të na tregojë me çdo kusht që është në superformë

26 Gusht, 2022 | 10:54 am

Semi Jaupaj ka marrë pushimet. Këngëtarja po pushon me një grup shoqesh në jug të vendit dhe duket se po kalon për mrekulli. Megjithatë ajo që na bie në sy është fakti se këngëtarja është duke na treguar që është në formë të shkëlqyer fizike.

1ABCB050 EE0F 48B8 8E4B C6A9D961359A 3DB01E12 1E12 443E 8BA9 63F9E3603D2A

Nuk kemi asnjë koment për hir të së vërtetës pasi vërtet që këngëtarja duket perfekt dhe konfidente me trupin e saj.

Kjo verë ishte e suksesshme për të pasi ajo publikoi këngën “Your love” me Ron Zaitin me të cilin u përfol edhe për një histori dashurie, që nuk rezultoi e suksseshme ashtu si projekti i tyre.

Të ngjashme