(Foto)Rudina Dembacaj e kujton kështu 1 vjetorin e martesës me Mark Frrokun…

2 muaj më parë

Si sot një vit më parë Rudina Dembacaj kurorëzoi në martesë historinë e saj të dashurisë me ish deputetin e PS-së Mark Frroku. Andaj sot aktorja është bërë nostalgjike dhe nëpërmjet një albumi fotografish ka kujtuar në Instagram momentin më të bukur të jetës së saj.

”Një vit nga festa jonë magjike e dashnisë”, shkruan Rudina në këto foto që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo dhe Mark Frroku përveçse partnerë në jetë janë edhe partnerë në biznes.

Të ngjashme