Kryefjala Logo

Foton e parë jashtë shtëpisë Kiara Tito e bëri me këtë ish banore të BB VIP

26 Mars, 2023 | 7:11 am

Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito është eleminuar nga shtëpia e BB VIP, ku vemë re se foton e parë nga studio e ka bërë me Efin.

Foto është publikur nga Efi fillimisht e më pas nga Kiara. Vajzat u bënë mikesha brenda shtëpisë, ndonse pasi Efi doli jashtë produksioni tentoi ti përcante.

Por tani më duket se erdhi momenti që vajzat të sqarohen dhe të vazhdojnë miqësinë sërish bashkë.

59933866 C8F4 4CC8 8C4A 6D57329189C4

Të ngjashme