Kryefjala Logo

(Foto)Kaq e bukur pa make-up vetëm Çiljeta mund të jetë…

30 Gusht, 2022 | 10:04 am

Industria e kozmetikës sa vjen dhe përmirësohet, madje është kthyer në një domosdoshmëri për vajzat dhe gratë e veçanërisht për figurat publike. Me një grim (me ose jo profesional) dukemi bukur të gjithë, ama pa grim janë të rrallë personazhet që duken bukur madje edhe që guxojnë të shfaqen në rrjete sociale apo edhe në përditshmëri pa të.

Çiljeta Xhilaga në një nga videot ku tregon rutinën e saj të kujdesit ndaj lëkurës duket një yll i vërtetë, pa grim dhe vetëm ujë e sapun. Këtë fakt e kanë vënë re dhe fansat e saj të cilët e kanë komplimentuar në rrjetet sociale.

13D0D6E8 45DE 46C2 8C49 8861065F550F

Sa i takon muzikës dhe daljeve të saj publike, ato kanë qenë shumë të rralla pasi Çili i është përkushtuar më shumë familjes dhe partnerit të saj, Alban Hoxha. Megjithatë në urojmë shumë që ajo të rikthehet sa më parë me një projket të ri muzikor.

Të ngjashme