Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Fotoja qe zgjodhi Turjan Hysko per te uruar Orinda Huten ne 4 vjetorin e marteses do t’u shkrije se qeshuri!

Pak dite me pare Turjan Hysko dhe Orinda Huta jane bere prinder per here te pare me nje vajze te quajtur Atara.

Sot cifti ben 4 vite martuar dhe Turi ka zgjedhur ta uroje Orinden ne nje foto mjaft gazmore. Ne nje foto me te bijen ai ka vizatuar edhe Orinden dhe perbri shkruan:

”Gezuar pervjetorin e 4 te marteses Orinda, cdo dite zbukurohesh”.

E pra duket se prinderit e rinj jane bere mjaft aktiv ne rrjetet sociale pas lindjes te vajzes.

Latest Posts

Don't Miss