Foto qe shtangu Sonila Meçon: “Ua seriozisht?”

1 vit më parë

Mbremjen e djeshme ne emisionin “Opinion” nga Blendi Fevziu kane qene te ftuar mes shume te tjereve gazetaret Sonila Meço dhe Ylli Rakipi.

Ylli Rakipi ka treguar nje foto te hyrjes kryesore te selise se PD me deren e re te blinduar e cila ka nje hapje te çuditshme..

Kjo foto ka shtangur gazetaren, reagimi i se ciles ishte:

“Ua seriozisht!”

Sigurisht qe kjo foto ka ngjallur nje tjeter debat te madh ne studio.

 

Të ngjashme