Kryefjala Logo

Fotoja e mëngjesit të Capital T, sapo tronditi të gjitha vajzat!

1 vit më parë

Reperi Capital T, gjithmonë ka tërhequr vëmendjen për muzikën por edhe pamjen e tij. Një foto e publikuar së fundmi nga Capital T ka tronditur shumë vajza.

I veshur vetëm me të brendshme,Capital poston foton para pasqyrës, ku duket në formë mjaft të mirë dhe përbri shkruan: “Mirmëngjes”. E pra kush e pa e sigurt që do i shkojë dita mbarë!

Capital T prej kohësh tashmë përflitet për një romancë me Adrola Dushin, ndonse asgjë nuk është konfirmuar nga dyshja.

04F4E076 0B36 451C AC96 CBF3067FED50

Të ngjashme