Fotoja e Marinës që gjeti Luana në telefon do u shkrijë së qeshuri!

2 muaj më parë

Luana dhe Marina kanë filluar pushimet në ishujt e Italisë, por veç fotove të bukura e të gëzuar ka e të papritura.

Pak më parë Luana ka publikuar një foto të Marinës, mjaft “funny” e përbri shkruan: Ja çfarë fotosh gjen kur ja le telin Marinës. Madje është një nga ato foto që edhe ne ja kemi lënë të paktën njëherë në telefon motrave apo shoqeve tona.

Marina dhe Luana ndonse e kanë nisur bashkë karrierën janë shumë të lidhura me njëra tjetrën e nuk ngurrojnë ta tregojnë këtë.

Të ngjashme