Kryefjala Logo

(Foto) Shikoni si dukej Enca 12 vjeçare…

28 Qershor, 2022 | 9:02 pm

Enca Haxhia e ka nisur karrierën e saj muzikore në moshe fare te vogël. Ishte kantautori Big Basta ai që realizoi këngët e saj të para derisa Zapp and Chris krijuan hitin e saj te parë “A po t’pëlqen” duke i dhënë kështu një tjetër drejtim karrierës së saj.

Sot ajo është një këngëtare që provokon shumë në rrjetet e saj sociale dhe gjendet shpesh në portale me tituj nga më të ndryshmit. Megjithatë duket se Enca është bërë sot nostalgjike dhe ka postuar një foto kur ishte 12 vjeç.
DC891385 2F02 494B 8EDE BA1AB5688CE5
Si ju duket a ka ndryshuar shumë nga këngëtarja që është sot?! Ne në fytyrë na duket po njësoj, por gjykimi ju mbetet juve në dorë…

Të ngjashme