(Foto) Riniani kapet mat ne shoqerine e nje vajze jashte Perputhen

1 vit më parë

 

Nuk është hera e parë që konkurrentët e emisionit “Për’puthen” kapen mat në publik me persona të panjohur, teksa vazhdojnë paralelisht njohjet ose lidhjet si brenda, ashtu edhe jashtë emisionit.

Burime për “Iconstyle.al” kanë siguruar pamje të njërit prej konkurrentëve, Rinianit, në shoqërinë e një femre misterioze.

Dyshja ndodhej të premten që lamë pas në Pukë, larg syrit të njerëzve, mirëpo s’kanë mundur t’i shpëtojnë dot syrit të mprehtë të fansave që i kanë filmuar.

Siç mund ta shihni edhe nga pamjet e siguruara, Riniani dhe vajza misterioze shfaqen në makinën e konkurrentit, teksa kalojnë ditën së bashku.

Të ngjashme