Kryefjala Logo

Foto që ngriti dyshimet! Shkak i takimit të Getinjos dhe Vivit është shtatzënia?

6 muaj më parë

Ditën e djeshme ka qarkulluar në rrjet një video e takimit mes Getinjos dhe Vivit, kur flitej që ishin ndarë.

Në po të njëjtën ditë Vivien publikon një video, ku në një moment prek barkun me dorë dhe duket i rrumbullakosur. Mos ndoshta shkak i rikthimit të dyshes është shtatzënia?

Kjo mbetet për tu zbuluar!

E375F94C D217 447D 88A7 E3D24EE837EE

Të ngjashme