Foto ne bikini, gazetarja shqiptare djeg rrjetin

2 vite më parë

Tashme me sezonin e veres te gjithe personazhet e njohur ose jo kane filluar te ekspozojne format e tyre trupore dhe jo vetem.

Se fundmi, gazetarja e Top Channel Kilda Hysenbegasi ka publikuar disa foto me bikini ku duket ne nje forme shume te mire.

Nuk kane munguar as pozat e nxehta as komentet nga ndjekesit. Rikujtojme se me kalimin e viteve gazetarja ka humbur goxha kilogram dhe tani duket ne nje forme shume te mire trupore.

Të ngjashme