Kryefjala Logo

(Foto) Kjo është e dashura e Stresit…

8 Shtator, 2023 | 12:07 pm

Pak ditë më parë, përmes një postimi në Instagram, Stresi na tregoi se është në një lidhje dashurie.Ai nuk zbuloi identitetin e partneres së tij, por ndau vetëm një foto krah vajzës e cila ia ka marrë zemrën.Vajza  quhet Erzenida raportojnë mediat shqiptare dhe ato të Kosovës dhe më poshtë mund të shihni disa fotografi të saj. Urime çiftit!

IMG 6745 IMG 6744

 

Të ngjashme