(Foto ekskluzive) Pas ndarjes me Tean, Bearti kapet ne lavazh. Ç’po ndodh me kosovarin sexy?

2 vite më parë

Beri shume zhurme lidhja por edhe ndarja e ciftit Beart-Tea. Ndonse te dy tashme jane ndare dhe vazhdojne rruget e tyre.

Tea eshte rikthyer ne emisionet televizive ku vazhdon te jap mend, e ne anen tjeter Bearti u perfol se do te jete pjese e klipit te Ences. Kryefjala.com ka siguruar nje video te Beartit teksa qendron i ulur ne nje lavazh. Po, lavazh dhe nga pozicioni e rehati duket fiks si te ishte ne punen e tij. Natyrshem lind pyetja tani Bearti po punon ne lavazh apo po pret ti lahet makina.

Edhe pse ai eshte nje djale mjaft seksi dhe eshte e sigurt qe te gjitha vajzat aty do ti lanin makinat, keshtu qe mendoje Beart se nuk te del keq.

Të ngjashme