(Foto ekskluzive) Megi Pojani dhe i dashuri, dalin haptas ne mes te Tiranes

1 vit më parë

Showgirl-i Megi Pojani eshte kujdesur qe ta mbaje jeten e saj personale mjaft hermetike. Por mesa duket ka ardhur momenti qe te mos fshihet me.

Ndonse Megi nuk ka folur per jeten e saj private, prej kohesh diskutohej qe ishte ne nje lidhje.

Kryefjala.com ka siguruar nje foto te Megi Pojanit me te dashurin e saj, Luisin i cili eshte biznesmen dhe nje figuri jo publike.

Ata jane duke pire kafe me nje tjeter dyshe ne Tirane dhe kjo eshte hera e pare qe cifti kapen se bashku. Epo nuk na mbetet gje tjeter vec se ti urojme jete te lumtur ciftit me te ri ne kryeqytet.

 

Të ngjashme