Kryefjala Logo

Foto e dites vjen nga mashkulli qe zhveshi Encen krejtesisht nudo!

9 Qershor, 2021 | 2:19 pm

Qe Enca ben surpriza por nuk le shume vend per surpriza me veshjet e saj e dime por sot ajo serisht diti si te terheqe vemendjen e 2.3milion ndjekesve ne Instagram dhe me gjere!

Krejtesisht nudo ne plazh eshte imazhi qe na servir ajo duke e cilesuar foton ajo vete si te lezetshme por qe edhe mund ta fshije me vone(mos e bej themi ne)Kush fshihet pas ksaj fotografie?

9C188141 73DB 48D6 8B18 CDAA6230C890

Eshte fotografi Iljan Stermolli qe paska shkrepur aparatin.Epo pune e paqme!

F6A8373D 2929 44A0 A1B2 D2B45CD2DB20

Të ngjashme