Kryefjala Logo

(Foto): Brenda “babyshower” të Kristina Baki, DJ Adrola Dushi

2 vite më parë

Ne të Kryefjala.com kemi qenë të parët që zbuluam gjininë e bebit të modeles, Kristina Baki. Ajo është në pritje të një vajze dhe sot ka realizuar një “babyshower” me disa nga mikeshat e saj më të ngushta.

Adrola Dushi, Viola Spiro, Enxhi Nacuku kanë qenë disa nga vajzat që kanë qenë pjesëmarrëse të këtij “babyshower” që ish-Miss Universe Albania e ka organizuar në natyrë dhe në një vend jashtë Tiranës.

6F672EFA 9A82 4A10 A0AF 2EA0D6F1F850 0251768C 9546 4ADC B655 0711D2BBC07E 87F2B451 25A5 4BB8 A9BD E60B3F3C77EB 8558A713 8666 4637 A631 372ED04CB078 062DAA31 41F2 4401 B13A 865E91C8557C

Në galerinë e fotove që kemi shkëputur nga rrjetet sociale duket qartazi që vajzat janë kënaqur pafund. Shohim që Adrola Dushi së shpejti do të heqë dorë nga profesioni i modeles dhe do të punojë si dj, ndërsa ”qershia mbi tortë” është mami Kristina që duket shumë e bukur me këtë fustan tutu të verdhë.

Të ngjashme