Kryefjala Logo

Florian Binaj largohet nga spektakli humorit?Aktori flet për arsyen e mungesës

21 Mars, 2022 | 11:11 am

Sezoni i ri i “Portokalli” ka filluar të djelave dhe mungesa e një ndër aktorëve më të dashur të publikut,Florian Binaj i ka rënë në sy shikuesve që në natën e parë.

Mes shumë aludimesh se cila është arsyeja të cilin e mban larg spektaklit,Flori ka sqaruar ndjekësit dhe fansat.

“Do të mungoj edhe këtë të diel dhe nuk e di se sa. E para nuk ka lidhje me protestën,ka lidhje me diçka më të madhe për të cilën do t’ju flas në ditët në vazhdim” shkruan aktori.

Kujtojmë se Flori ka qënë shumë aktiv në protestën kundër rritjes së çmimeve dhe shumë njerëz menduan se kjo ishte arsyeja e mungesës në “Portokalli” por mesa duket diçka më e madhe qëndron pas kësaj pune.

Të ngjashme