Flori Mumajesi surprizon Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova: Je kampion!

6 muaj më parë

Mbremjen e sotme Stresi vec nenes se tij ka takuar edhe mikun e tij Flori Mumajesin te cilin e ka permendur duke thene se e ka ndihmuar ne karrieren e tij.

“Per mua ja ke arritur gjithckaje, e sfidove veten ne kohen tende me te mire, ti per mua e ke fituar. Te kam bere nje dhurate kur te dalesh.”- tha Flori, me tej Stresi shtoi;

“Ne momentet me te veshtira te jetes time Flori me beri njeriun me te lumtur dhe ky eshte muzika ime. Muzika ime nisi nga Flori Mumajesi”.

Erdha ne finale qe te te ndihmoje me leket qe do marresh, por sado te dalesh ti per mua jr kampion i vetes fillimisht por gjithesesi na duhen ato leket.- ka thene Flori.

Të ngjashme