Kryefjala Logo

Vazhdojnë ende? Flor Mumajesi i jep puthjen e shumëpritur Liberta Spahiut

22 Mars, 2022 | 9:25 am

Prej vitesh producenti Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu janë pëfolur për një marrëdhënie mes tyre. Ndonse dyshja janë kapur shumë herë bashkë kanë preferuar mos flasin për këtë marrëdhënie.

Së fundmi kanë qenë të ftuar në një dasmë në Amerikë, ku në një video nga gazeta Express, duket që Flori duke performuar afrohet dhe i dhuron një puthje Libertës.

Epo duken kaq bukur bashkë, kështu që ne presim dasmën nga ata tashmë.

Të ngjashme