Flet Semi pas daljes nga Big Brother Vip

10 muaj më parë

Semi Jaupaj ishte e ftuar studion e Fun Club ku  tha se ishte eksperiencë shumë e bukur Big Brother-i.

Dojna Mema i drejtoi asaj disa pyetje ku ndër të tjera tregoi më shumë rreth asaj që publiku do të dijë.

Pjesë nga biseda:

Dojna: Si të është dukur e shtuna jashtë?

Semi: Nuk kam lexuar asgjë, tani sa hodha një video, nuk doja të ndikohesha nga komente negative. Por në ato pak mesazhe që kam lexuar kam marrë falenderime për ndarjen e problemeve të shëndeti mendor.

Dojna: Është dukur sikur ke luajtur krah Donaldit…

Semi: Unë dhe Donaldi s’kemi qenë lojtar, por vetja, ai më ka ndenjur afër që nga fillimi. S’kam menduar që do e fitoja Big Brother, doja të dilja me dinjitet, veten e mbroj duke thënë që unë jam kjo, dhe nuk më interesojnë çfarë thonë të tjerët.

Të ngjashme