Kryefjala Logo

Flet Monika:”Historia e Ilirit dhe Sabianit që Donaldi ma preu nga emisioni”

15 Qershor, 2022 | 5:28 pm

Vazhdon ende historia midis Ilirit,Monikës,Sabianit dhe së fundmi Donaldit.

Në studion e “Wake Up” ishte e ftuar Monika Lubonja dhe Antonela Berisha,ku sigurisht nuk u fol për naftën por për Big Brother Vip që ende tërheq vëmendje.

Tema ishte për miqësi që nuk shkojnë dhe Monika foli për Ilirin dhe Sabianin.

Monika në fakt tregoi se kur ishte e ftuar tek emisioni i binjakëve Veshaj “Më lër të flas”,Donaldi i ka prerë në montazh një shaka të sajën pikante.

“Donald ke bërë gabim që m’ke prerë nja dy batuta se ishin shumë pikante ato batutat e mia.
I thashë Sabianit,se në një moment tha Sabiani:”Ça tthem ngela i habitur”
Ça ke Sabian,pse ngele i habitur,bëre videoklipin?Mora vesh që e kishe thirrur shokun dhe nuk të erdhi.
Ngeli…(flet për Sabianin)
Po ngaqë ishte nê regjistrim ngeli aq keq sa tha:”Eme ti po ti nga e more vesh”
I thash,ktu çdo gjë merret vesh”-u shpreh Monika Lubonja.

Kjo pjesë nuk është transmetuar për publikun sepse gjithmonë sipas Monikës,Donaldi e ka prerë në montazh.

Shikoni videon:

Të ngjashme