Kryefjala Logo

Flet Dafina Zeqiri: Ledrit i bëra “unfollow” sepse…

25 Gusht, 2023 | 5:19 pm

Dafina Zeqiri ka hequr nga rrjetet social Ledri Vulën dhe partneren e tij, Sara Hoxhën. E pas këtij veprimi këngëtarja ka reaguar duke thënë se ka vendosur tu bëjë ‘unfollow’ dhe të mbyllë marrëdhëniet me njerëz që ajo i ka respektuar, ndërkohë ata sipas saj, kanë bërë të kundërtën për vëmendje.

”Kam vendosur t’u bëj ‘unfollow’ dhe të mbyll marrëdhëniet me njerëz që unë, si Dafina, i kam respektuar. Ndërkohë, në këmbim ata kanë bërë të kundërtën për vëmendje. PIKË.

Ndërsa nga Ledri dhe Sara nuk kemi ende asnjë reagim…

IMG 6158

Të ngjashme