Flavio Qarri: Ermal Mamaqi është mashtrues.

3 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme gazetari ka qene i ftuar tek Naten me Aulonen. Ndonse ai ka bere nje deklarate qe ka terhequr vemendjen.

Flavio eshte shprehur se Ermal Mamaqi dhe Vasil Naci sipas tij jane mashtrues sepse shesin sukses pa patur sukses. Ndonse duket se kjo eshte nje kunje e hapur.

Nje gje eshte e sigurt, do plas debati!

https://fb.watch/gHRvyZ8W5_/

Të ngjashme