Flasin tetovaret : Big Mama do kendonte ne dasmen tone dhe nje dite perpara doli nga BB VIP

9 muaj më parë

Eshte e vertete qe Big Mama ka dale nga shtepia ate nate sepse nesrit ka pasur dasem ne fakt jo koncert. Une jam nga Tetova dhe dikush nga familja ime ka qene ne dasem ku ka qen Bigi, edhe dicka interesante cka ndodhi ishte se disa dit para se te dilte Bigu nga shtepia, ajo gruaja qe e ka martu djalin dhe qe e kan pas kete kengetare ne dasem, i kan than kengetaren e keni nbig brother si dja boni me dasmen a keni gjet kengetare tjeter, edhe ajo gruja ka than jo se do dale sepse eka kontraten deri me kaq date edhe e kisht tregu daten se tash sem kujtohet cfar date ka dal Bigu nga shpija, edhe  ne nfakt se besum ket mhb edhe ndodhi me t vertet nje dit para dasmes daten qe tha ajo gruaja Bigu doli nga shpija. Mvjen keq qe faji i mbeti Antoneles per largimin e big mames nga shpija, por e verteta eshte ndryshe. Madje ate dit qe e kishte planin per tdal ajo nje dit pra ose adit e kishte pregatit valixhen rrobat sepse kinse e ka nje ndjenje qe do largohet nuk mkujtohet fiks si ndodhin

Madje ka edhe fakte  per keto qe po them foto qe ka qene bigu ne dasem, edhe dihet qe rezervimet per dasma behen 1/2/3 vjet perpara. Edhe ate fjalen e asaj gruas qe ka thene daten e sakte se do dal bigu nga shtepia dhe ndoshi vertet edhe per ate kam fakte.

Eshte ky mesazhi i nje banori nga Tetova qe mesa duket verteton zerat se Big Mama e la lojen per te vazhduar axhenden e saj si kengetare .Kujtojme se ky debat u rihap mbremjen e djeshme kur  Antonela i tha Big Mames se e gjithe situata u krijua enkas sepse kjo e fundit kishte te tjera plane.

Të ngjashme