Kryefjala Logo

Fjoralba Ponari: “Portokallia u mbyll që të merrte pak frymë konkurrenca”

1 vit më parë

Fjoralba Ponari prej më shumë se dy sezonesh është moderatore në show-n e humorit, Portokalli krah Salsano Rapit. Dhe mesa duket programi i humorit ka ulur siparin për këtë sezon për tu rikthyer përsëri në shtator.

E pyetur nga ndjekësit pse u mbyll kaq shpejt moderatorja Fjoralba Ponari ka thumbuar pak programet programet rivale duke thënë se, “u mbyll që të merrte pak fryme konkurrenca”.

6C43A1C8 AE41 4AE3 9065 B1C29AC388CD

Nga ana tjetër ajo është pyetur nëse do të bëhej pjesë e Big Brother Vip dhe përgjigjia e saj ishte e prerë “JO” për shkak të angazhimeve që ka në ekran dhe përditshmëri.

D7C82C36 440E 4ADA 8549 4E8D5DA3A2F8

 

 

Të ngjashme