Kryefjala Logo

Fjoralba Ponari: Nuk jam mirë por…

23 Mars, 2022 | 12:19 pm

Moderatorja Fjoralba Ponari ka zgjedhur që mos të flas për humbjen e nënës së saj.

Megjithatë kurioziteti i fansave dhe njerëzve që e ndjekin në rrjetet sociale vazhdon të mbetet i madh.

Prezantuesja e Portokallisë ka hapur një pyetësor online dhe një nga fansat e saj nuk ka ngurruar ta pyesë nëse është mirë?! Dhe ja përgjigjia e Fjorit:

1EBE7923 D363 4A0C 9300 7B34202D05CF

Në fakt një përgjigje e tillë vlen për këdo që po kalon një moment të tillë në jetë , sespe ajo që s’na vret na bën më të fortë!

Të ngjashme